Пловдив
понеделник, октомври 14, 2024

Локомотив (Пловдив) и ЦСКА 1948 завършиха без победител 1:1

БСДД

Локомотив (Пловдив) и ФК ЦСКА 1948 завършиха без победител двубоя си от последния 30-ти кръг на редовния сезон в efbet Лига. Мачът на стадиона в „Лаута“ приключи при резултат 1:1, а гостите могат да съжаляват за множеството си пропуски през първата част.

Така „смърфовете“ заеха 4-то място в класирането, а ФК ЦСКА 1948 не успя да влезе в топ 6 и ще се бори за място в евротурнирите през евентуален бараж. Единствената въпросителна в първата шестица остана на кое място ще завършат ЦСКА и Черно море, а това зависи от двубоя на „армейците“ малко по-късно днес с Арда в Кърджали.

На стадион „Локомотив“ Тодор Павлов даде аванс на домакините в 53-а минута, а само 7 минути след това Бирсент Карагарен оформи крайното 1:1. Двата отбора удариха и по една греда чрез Карагарен и Мичи Нтело.